artykuł nr 1

Budowa i przebudowa hali mroźni oraz hali produkcyjnej oraz budowa instalacji wolnostojących paneli fotowoltaicznych w Snowman Foods Solution Sp. z o.o.

Zawiadomienie o zebraniu materiału dowodowego i zakończeniu postępowania administracyjnego dla przedsięwzięcia polegającego na budowie i przebudowie hali mroźni oraz hali produkcyjnej z komorami mroźniczymi, z częścią biurowo-socjalną oraz towarzyszącą infrastrukturą oraz budowie instalacji wolnostojących paneli fotowoltaicznych o mocy do 1MW wraz z niezbędną infrastrukturą zlokalizowanych w miejscowości Walew na działkach o nr ewidencyjnych 120/4,120/6, obręb nr 0029 Walew, gmina Daszyna, powiat łęczycki, województwo łódzkie.

artykuł nr 2

Informacja Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Łowiczu

Załączniki:
Informacja PGW Wody Polskie 463 KB
artykuł nr 3

Budowa farmy fotowoltaicznej PV Mazew I o mocy wytwórczej do 1 MW

Zawiadomienie o zebraniu materiału dowodowego i zakończeniu postępowania administracyjnego dla przedsięwzięcia polegającego na budowie farmy fotowoltaicznej PV Mazew I o mocy wytwórczej do 1 MW na działkach nr 100/2 i 102 obręb Kolonia Mazew wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, magazynem energii, placem manewrowym i przyłączem – gm. Daszyna

artykuł nr 4

Wyniki badania wody z wodociągów gminnych

Załączniki:
Wodociąg Daszyna 60 KB
Wodociąg Koryta 62 KB
Wodociąg Mazew 61 KB